• projekty zakończone
 • Aktywnie poznajemy swój region

  Jest pierwszy wymierny sukces naszego Stowarzyszenia. W dniu dzisiejszym zostały opublikowane wyniki I edycji programu grantowego Banku Dziecięcych Uśmiechów organizowanego przez Fundację Banku Zachodniego WBK. Nasza inicjatywa uzyskał pozytywną rekomendację Dyrektora Oddziału w Suwałkach i znalazła się w gronie 80 projektów, które uzyskały dotację. Dokładne wyniki można znaleźć na stronie BDU.
  Dzięki pozyskanym środkom dzieci z […]

 • projekty zakończone
 • ,,SUDOVIAN” I integracyjno – edukacyjny piknik historyczny w Kaletniku

  Decyzją Komitetu Sterującego z dnia 14 lipca 2011 r., został zatwierdzony do realizacji wniosek Stowarzyszenia Jasne Życie o dofinansowanie projektu ,,SUDOVIAN”  integracyjno – edukacyjny piknik historyczny w Kaletniku.  Zatwierdzona kwota kosztów kwalifikowanych to 8 850,23 EURO ,natomiast kwota dofinansowania wynosi 7 522,69 EURO.
  Celem projektu „SUDOVIAN” jest pobudzenie lokalnych i zagranicznych społeczności , w tym miłośników […]

 • Bez kategorii
 • Możliwości wykorzystania w praktyce instrumentów rynku kapitałowego na giełdach towarowych

  Działalność naszego Stowarzyszenia skierowana jest do różnych grup społeczeństwa. Tym razem planowany jest projekt edukacyjny skierowany do producentów płodów rolnych oraz przetwórców tych płodów. Jest to zwiastun działania, który będzie polegał na organizowaniu szkoleń, seminariów i kursów przybliżający temat wykorzystania giełdy towarowej w praktyce.
  Zachęcam do przeczytania publikacji „Możliwości wykorzystania w praktyce instrumentów rynku kapitałowego na […]

 • Bez kategorii
 • JASNE ŻYCIE na Konferencji z okazji Dnia Godności

  „Aspekty integracji społecznej osób niepełnosprawnych” to tytuł prelekcji wygłoszonej przez przedstawiciela JŻ podczas Konferencji z okazji Dnia Godności pn. „ Godność w dorosłym życiu osób niepełnosprawnych” w Młodzieżowym Domu Kultury. Jako propagatorzy równego dostępu do edukacji, kultury i sportu zachęcaliśmy obecnych uczestników do wzięcia udziału w akcji mającej na celu promowanie tzw. […]